A začal nám rok 2009, už jsem všichni po oslavách Nového roku(ani se raději nebudu ptát jak kdo dopadl, protože určitě všichni dobře )

A co plánujeme na tento rok? Asi odpovím správně za všechny, když napíšu, že se budeme snažit co nejvíce času trávit na rybách, samozřejmě co nám manželky, přítelkyně, děti, práce a čas dovolí(tohle je dost důležité) Část z nás by se chtěla zůčastnit, některého z kaprařských marotonů, plánujeme výpravu na Slovensko(Liptovská Mara), pokusíme se dostat na Tovačovská jezera, samozřejmě objet svoje oblíbené revíry, ať soukromé či svazové a taky samozřejmě uspořádat několik společných výprav všech členů klubu( a doufám že se nám to podaří) samozřejmě že nejsme na sobě závislý, tak se určitě každej z nám podívá na místa známá i neznámá sám, předá informace o tom co zjistil. Další podstatnou částí určitě bude testování po zimě vytvořených v hlavě i na papíře směsí na boilí či krmení.