Halama

Člen MO Zbraslav

Oblíbené způsoby lovu: plavaná, plavaná a zase plavaná. Dále pak přívlač a feeder.

Pruty: plavaná a feeder preferuji značku Shimano, přívlač značka Sportex

Navijáky: Shimano, Ryobi a Cormoran

Jelikož jsem přímo u zdroje, tak typy prutů a navijáků se velmi mění. Jen v plavané zůstávám věrný prutům Shimano bolognes Speedmaster 6 a 8 m,  Trabucco match Stratus 4,20m. Cormoran match 3,90m.

Jak to začalo

Hned z porodnice u Apolináře jsem byl převezen do postýlky, která se nacházela v domě sto padesát metrů od Berounky. První kontakt s Berounkou proběhl v prvním roce mého života, kdy  přišla povodeň. Jsou lidé, kteří si cestu k vodě museli najít. Mě si řeka našla sama.

První rybářský proutek jsem dostal v 5 letech, neboť okolí nemohlo vydržet věčné ohmatávání svých prutů a navijáků mou chtivou rukou.

V den mých osmých narozenin mi bylo oznámeno, že musíme jet na Zbraslav.Již jsem tušil kam se jede. Cesta naším rodinným fárem značky Trabant trvala najednou neskutečně dlouho. Naštěstí vše již bylo na svazu připraveno, podepsal jsem kartu,  povolenku a stal se ze mě oficiální člen Petrova cechu.