Jdi na obsah Jdi na menu

2. TOP SECRET CARP CUP - Štít 2009

 

            Nadešel dlouho očekávaný týden 20.-26..4.2009, kdy vyráží na mezinárodní kaprařské závody na soukromý revír Štít pod názvem Top Secret Carp Cup. Samozřejmě, že závodům předcházely dlouhé přípravy i dlouho do noci, doufajíce v to, že se nám podaří přípravy proměnit v nějaké dobré umístění. Na závody odjíždí tým ve složení Tony, Maikl, Kamil a Maik(maskot týmu). Na závody odjíždíme plně naloženým autem a plni optimismu, i když Kamil není nějak ve své kůži, protože revír Štít je pro něj zatím prokletý, ale sám věří v to, že se mu to konečně podaří prolomit

 

  Štít

Obrazek

Štít

Obrazek

 

 

              Po příjezdu na revír potkáváme pár známých z internetových fór a i z osobních kontaktů. Řeší se otázky sektorů, jejich rozmístění a v našich hlavách i v hlavách ostatních závodníků se honí myšlenky který sektor se vylosuje a jestli to bude ten pravý, prostě ten TOP. Ráno 20.4. se přiblížilo, a přichází dlouho očekávané losování sektorů. Losujeme si sektor A. Po rozlosování startujeme auto a vyrážíme vstříc vylosovanému místu v sektoru.

 

           

             Po chvílí se dostáváme na námi vylosované místo v sektoru, mudrujeme co dřív. Otvíráme auto, nakukujeme dovnitř s čím začít. Ale rozhodnutí je jasné, rychle vytahujeme bivaky, a stavíme naší základnu, která nám týden bude domovem. A hurá je postaveno!

 

Obrazek

 

 

 

 

 pokračování