Vašek

25 let

Kladno

MO Kladno

Vašek říká:  "Než za člena se považuju spíše za hosta".

Oblíbená ryba:  Kapr,Kapr a vše co plave

Výbava : manželka říká že celkem slušná, že jsem jak profík

Oblíbená metoda lovu: položená-boilies

Oblíbené revíry: Labe , Orlík, Slaný

Vašek o sobě:

U mě to začalo tim, že chytal táta a pod chatou nám protíkal Kačák takže jsem tam chodil na plotičky. Chtěl jsem něco víc, tak jsem začal v roce 1993 chodit do kroužku, udělal jsem zkoušky a od roku 1994 jsem platným členem MO Kladno. Chytal jsem klasiku, krmítko, spláveček, ale postupem času jsem se dočítal o obrovskejch kaprech a viděl videa od Zelenky "Poklad na Labi" a zatoužil jsem něco podobného okusit.

Od té doby uplynulo hodně vody a párkrát jsem zkusil ty zázračný kuličky ať úspěšně nebo jako "bezrybka". Kaprů jsme nachytali dost, ale pořád to nebyli ti obři, na ty jsem si chvíli počkal a ještě čekám. V roce 2007 to konečně přišlo  první výprava na Labe, na vytouženej revir, kde plavou kapři těch správnejch velikostí. No a jak dopadla stejně jako ta druhá, třeti, prostě "bezrybka", pomalu jsem to vzdával a přestal věřit no pak to přišlo první ryba 8 kg,  několik ryb ztracenejch a já odjížděl domu plnej dojmů a nemohl jsem ani spát jak jsem se těšil na další výpravu. Ten rok jsem zdolal asi pět kaprů a v říjnu konečně kapr přes 10kg měl 12,3 kg nádhera. Rok 2008 jsem začal s novýma zkušenostma a byl ke mě hodně štědrej. Zdolal jsem několik krásnejch ryb ze svazových vod a to je ten správnej motor kterej nás žene dál....................